Aukcja Sztuki w Sztuce Wyboru / #artforsale

Czas: 08.12.2018, godz. 16:00

Miejsce: Sztuka wyboru, ul. Słowackiego 19 (Garnizon Kultury), Gdańsk

2018-12-08 16:00:00 2018-12-08 17:00:00 Europe/Warsaw Aukcja Sztuki w Sztuce Wyboru / #artforsale https://sztuka-trojmiasta.pl/zapowiedz/aukcja-sztuki-w-sztuce-wyboru-artforsale/ Sztuka Wyboru, Słowackiego, Gdańsk, Poland Sztuka trójmiasta kontakt@sztuka-trojmiasta.pl

8 grudnia wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w pierwszej (a przez to wyjątkowej :)) Aukcji Sztuki w Sztuce Wyboru #artforsale, podczas której puścimy pod młotek kilkadziesiąt dzieł twórców młodszego i starszego pokolenia. Artystów uznanych, jak i tych rozpoczynających karierę w świecie sztuki.

Prace zostały tak wyselekcjonowane, aby dać szansę zaprezentowania się artystom pracującym w różnych technikach i sprzedającym swoje prace w zróżnicowanym przedziale cenowym. Na aukcji pojawią się rysunki, grafiki, akwarele, kolaże, ceramika, malarstwo, textile art.

Ideą #sztukanasprzedaż / #artforsale jest odstereotypizowanie aukcji sztuki jako wydarzenia elitarnego i skierowanego do wąskiego grona odbiorców.

Chcemy, aby nasza aukcja pozostała otwarta na dialog pomiędzy artystą (twórcą dzieła) i nabywcą (kolekcjonerem), aby umożliwiła spotkanie z twórcami i przede wszystkim była okazją dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem sztuki 🙂
Czekamy na Was 8 grudnia w Sztuce Wyboru!

* Planujemy cyklicznie organizować takie aukcje w Sztuce Wyboru. Jesteśmy otwarci na współpracę i wspólne działania przy propagowaniu idei sztuki dostępnej dla wszystkich.

* Aukcja będzie też oficjalnym debiutem działalności fundacji Sztuka z Wyboru

Kontakt i informacja: aukcja.sztukawyboru@gmail.com
Koordynacja: Anna Meronk, Daria Szczygieł, Magdalena Kalisz, Grażyna Witkowska – Mrozek